drewno zwiezione. Traktorek strasznie się ślizgał w błocie, musieliśmy go we trójkę (z Anią i Esterą) popychać. To co przewieźliśmy zajmuje 1/3 drewutni – dużo nie jest, ale nigdy do tej pory nie mieliśmy na raz tyle naciętego drewna. Piła przewieziona do ogrodu, można ciąć leszczyny. Tam też trochę towaru będzie.

Wracając rano z przedszkola zamówiłem dwadzieścia kur. Będą 10 kwietnia (w zeszłym roku były 9, akurat na Ani urodziny).

Wymieniłem zawory w piwnicy – nic z nich nie leje się tam, gdzie nie powinno. Że hydraulik zakładając całą instalację jesienią 2010 nie włożył śrubunków – detal. Dałem radę. Trochę kombinacji i poszło. Wstawiłem już jak trzeba. Deser z Truskawką pomagały jak mogły.  Woda w stajni dalej nie leci – zaczynamy sie POWAŻNIE zastanawiać, czy aby nie zasilamy podziemnie błota na podwórku. Może jednak coś gdzieś jeszcze jest zamarsznięte, tylko co i gdzie? I kiedy puści, jak znowu mróz chwyta?

Dziadkowie kupili nam część do sekatora pewnej fińskiej firmy – sekator po roku niedziałalności naprawiony. Przyciąłem wierzby przy drodze, między podwórkiem i wybiegiem ogierowym, śliwkę narożną i brzoskwinie w ogródku.

Cytra i Deser przeszkadzały Ani jak mogły w jeździe na Ibisi. Jedno z drugim plątali mu się pod nogami. Wyglądało to nieźle, ale zdaje się nie pomagało Ibisowi w skupieniu. Cytra jest łatwo odwoływalna, za to Desera można wołać dowolnie długo, bez najmniejszych zwykle rezultatów. Przybiega Hela i Truskawa, po chwili Łata, a Deser twardo udaje, że nie słyszy, albo to co słyszy nie jego dotyczy.

Wczoraj wieczorem szczeniaki pożarły kilogram cukru.

Ten wpis został opublikowany w kategorii codzienność, psy i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s